Forum przyszłej gildii w Guild Wars

Opis forum

Ogłoszenie

Witaj na forum, proszę, zapoznaj się z każdym tematem na forum, wypowiadaj się, ponieważ to będzie miało wpływ na naszą przyszłą gildię.

#1 2009-06-22 12:52:24

Arcano

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 7
Punktów :   

Wasze oczekiwania co do gildii

Wypiszcie tu wasze oczekiwania co do gildii.
Ja ze swojej strony mam nadzieje, że każdy będzie starał się być aktywny, mam nadzieję, że nie będzie tak, że organizajcą każdego wypadu zostanie obarczony oficer lub lider, ale też zwykli członkowie będą to organizować. No i cóż, aktywność na czacie też jest ważna, właściwie moje wymagania są małe, mam nadzieję, że uda nam się organizować stałe wypady na PvE na jakieś misje/dungeony. No i fajnie by było zrobić team na pvp, na gvg.

Offline

 

#2 2009-06-24 13:14:07

Sin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wasze oczekiwania co do gildii

ja myślałem troche o maxowaniu tittli takich jak asura itp lub legendary guardian vq itd ;d

Offline

 

#3 2009-06-24 13:16:41

Arcano

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wasze oczekiwania co do gildii

No to wypady, to sie zrobi ;D Ja sam teraz chodze na runny dungów i zbieram buildy runnerów, więc jak sie ich naucze to bede runnowal członków gildii za free ;P albo ze zniżką sporą. Ale i tak nie będą same runny, bo przecież bez sensu być ciągle runnowanym, lepiej chodzić normalnie teamem i tak mam nadzieję, że się nam uda.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.revolution-ua.pun.pl www.cartoonnetwork.pun.pl www.cs-black.pun.pl www.templer.pun.pl www.gromsosnowica.pun.pl